homeplace.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Победа
430 €
841.01 лв.

(5.89 €, 11.52 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:08 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
5-ти от 5

Описание на имота:

Имоти Home Place представя на Вашето внимание, ТРИСТАЕН апартамент под наем, в района на Победа.

Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство.

Разположен е на 5-ти етаж с площ 73 кв.м., разпределението на имота е както следва - всекидневна, кухня с трапезария, спалня, килер, баня и тоалетна, тераса.

Отоплението в имота се осъществява чрез климатик.

За повече информация обадете се на посочения телефон и цитирайте код на обява: 16465
За контакт:
0878300527
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Победа
Обява: 2d177814489556469

430 €
841.01 лв.
История на цената
(5.89 €, 11.52 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Победа