homeplace.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
500 €
977.92 лв.

(5.95 €, 11.64 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:59 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 170 пъти.
Площ:
84 m2
Етаж:
2-ри от 9

Описание на имота:

Имоти Home Place представя на Вашето внимание, ТРИСТАЕН апартамент под наем, в района на Аспарухово.

Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство.

Разположен е на 2-ри етаж в сграда с асансьор и е с площ 84 кв.м., разпределението на имота е както следва - всекидневна, кухня с трапезария, спалня, баня и тоалетна, килер, тераса.

Отоплението в имота се осъществява чрез климатик.

За повече информация обадете се на посочения телефон и цитирайте код на обява: 32849
За контакт:
0878300527
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Аспарухово
Обява: 2d177668278692095

500 €
977.92 лв.
История на цената
(5.95 €, 11.64 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Аспарухово