homeplace.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава ПАРЦЕЛ
град Варна, Островна промишлена зона
230 000 €
449 840.90 лв.

(209 €, 408.77 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:37 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 57 пъти.
Площ:
1100 m2
Регулация:
НЕ

Описание на имота:

Имоти Home Place Ви предлага за продажба парцел в Южна промишлена зона с площ по кадастър 1098 кв.м.
Парцелът е на широк асфалтов път, с реална възможност за бизнес - сервиз, складова база и др.

Характеристики:
- Площ 1098 кв.м.
-Вода и ток с партида.

За повече информация и оглед:
Код на обява: 33068
Home Place- Ние работим за Вас!

град Варна, Островна промишлена зона
Обява: 1r177737984639116

230 000 €
449 840.90 лв.
История на цената
(209 €, 408.77 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Островна промишлена зона