homeplace.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Варна, Младост 2
275 000 €
537 853.25 лв.

(2 391 €, 4 676.39 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 9:14 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 85 пъти.
Площ:
115 m2
Етаж:
3-ти от 9
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1993 г.

Описание на имота:

Home place недвижими имоти Ви предлага за продажба четиристаен тухлен апартамент, на трети етаж с асансьор, таванска стая и избено помещение.

В близост до МЦ Младост , у-ще Гео Милев

Отдалечен от булеварди и натоварени улици.

-изба

Контролиран достъп и добре поддържани общи части.
Южно изложение.,

За допълнителна информация, свържете се с нас и цитирайте:
КОД - 28862
Особености
Тухла
Обзаведен
Асансьор
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Варна, Младост 2
Обява: 1d177813444004481

275 000 €
537 853.25 лв.
История на цената
(2 391 €, 4 676.39 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Младост 2