homeplace.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Окръжна болница-Генерали
285 000 €
557 411.55 лв.

(2 591 €, 5 067.56 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:51 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 273 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация Преди 1920 г.

Описание на имота:

Home Place недвижими имоти Ви предлага за продажба тристаен, тухлен, обзаведен апартамент в непосредствена близост до Окръжна болница, Стадион Спартак.
Комплексът е отлично поддържан и разполага с богато озеленен двор и 24 часа видео наблюдение.

Основни предимства :
Изложение / изцяло юг - светъл и изключителен топъл
Състояние / напълно обзаведен и оборудван
Сигурност / затворен комплекс с жива охрана, видеонаблюдение и отлично поддържан двор

Параметри :
Площ: 84.5 кв.м (чиста) + 22.5 кв.м (общи части) + 3 кв.м маза.
Разпределение : Хол с голяма кухня, две големи спални, две големи тераси.
Санитарни възли : Баня с тоалетна и отделна тоалетна (която в момента е килер)

Перфектен имот както за живеене така и за инвестиция.

За повече информация и организиране на огледи :
Код на обява 32967
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Окръжна болница-Генерали
Обява: 1c177684429147463

285 000 €
557 411.55 лв.
История на цената
(2 591 €, 5 067.56 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Окръжна болница-Генерали