homeplace.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
149 000 €
291 418.67 лв.

(2 014 €, 3 939.04 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 1:10 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 182 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2023 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент с АКТ 16 в кв. Виница отлична локация и функционално разпределение
Home Place предлага за продажба двустаен апартамент, разположен в централната част на кв. Виница, в нова сграда с въведено в експлоатация (АКТ 16) от 2023 г.

-Имотът е ситуиран на 3-ти етаж от общо 4, в модерна тухлена сграда.
-Жилището е с обща площ от 74 кв.м, от които 60.2 кв.м чиста жилищна площ, осигуряваща удобство и практично разпределение.
-Към апартамента има прилежащо избено помещение с площ от 2.5 кв.м.
-Апартаментът се издава по БДС, което дава възможност на бъдещите собственици да го завършат и обзаведат изцяло по свой вкус и предпочитания.
-Локацията е изключително атрактивна тиха и спокойна среда, съчетана с бърз достъп до главни пътни артерии, градски транспорт, магазини и всички необходими удобства за комфортен живот.
-Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

За повече информация и огледи
КОД НА ОБЯВА : 33190
Home Place - Ние работим за Вас!
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
С паркинг
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
Обява: 1b177810545378725

149 000 €
291 418.67 лв.
История на цената
(2 014 €, 3 939.04 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Виница